«Зірвали голос»: реакція донеччан на вихід збірної України у чвертьфінал Євро-2020

На Донеччині вболівальники не приховуючи емоцій вітають українських футболістів з історичною перемогою на Євро-2020.

Як донеччани відреагували на перемогу збірної України над Швецією/ Фото: Getty Images

Футбольна збірна України вперше в історії вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи — у 1/8 фіналу ЧЄ-2020 у Глазго в додатковий час українці обіграли збірну Швеції з рахунком 2:1.

ЧИТАЙТЕ: Ми — збірна! Жителі Донбасу долучилися до флешмобу на підтримку українських футболістів

Донеччина разом з усією Україною спостерігала за грою синьо-жовтих. Після фінального свистка арбітра мережа вибухнула вітальними дописами на адресу українських гравців:

А так донеччани вболівали на фан-зоні у Краматорську:

Фото ДонОДА Фото ДонОДА

Тепер в ¼ фіналу підопічні Андрія Шевченка зустрінуться зі збірною Англії — 3 липня в Римі.