Юний спортсмен із Луганщини завоював два «золота» на світових змаганнях зі стрибків у воду

Спортсмен із Луганської області виборов дві медалі на міжнародних змаганнях у Німеччині.

Днями у Німеччині відбувся міжнародний дитячий турнір «6th Inernational Ulla-Klinger-Cup» зі стрибків у воду, повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Зазначається, що команду України представляли одинадцять спортсменів, серед яких — юні представники Луганщини.

ЧИТАЙТЕ: Спортсмены Луганщины завоевали две медали на чемпионате Европы по пауэрлифтингу

Так, за результати всесвітньої першості, золото у віковій групі «В» (вишка 10 м) виборов луганчанин Олексій Середа з результатом 493,05. Крім цього, Олексій став кращим на трампліні 3 м (група «В») — результат 453,35.

«Загалом, національна збірна завоювала перше загальнокомандне місце», — зазначають у Луганській ОДА.