Спортсменки Донеччини здобули ряд нагород на міжнародних змаганнях

Спортсменки з Донецької області вибороли нагороди на міжнародному турнірі та чемпіонаті світу.

Нещодавно місті Таллінн (Естонія) відбувся відкритий міжнародний турнір з видів боротьби «Tallinn Open 2019», який зібрав понад 200 команд з багатьох країн світу. Про це повідомляється на сторінці Управління фізичної культури та спорту ДонОДА у Фейсбуці.

У цих змаганнях взяли участь вихованці Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки з метою підготовки до чемпіонату України та чемпіонату Європи (U-15).

За підсумками змагань борчині Донеччини здобули дві золоті медалі: у ваговій категорії до 39 кг — Марія Єфремова, у ваговій категорії до 43 кг — Анастасія Кудрявцева.

Тренують борчинь Андрій Єфремов і Максим Єфремов.

У свою чергу Наталія Радіонова привезла з Польщі дві «бронзи» чемпіонату світу з легкої атлетики в категорії «Мастерс».

Змагання відбулися в місті Торунь (Польща). У них взяли участь 4500 спортсменів-ветеранів з 88 країн світу.

Найбільше представництво в Торуні мала команда Польщі — 870 спортсменів, а також Німеччина — 475 атлетів, Велика Британія — 393, Іспанія — 287, Італія — 230. Нагороди чемпіонату світу здробули представники 55 країн, а також встановили 37 рекордів світу в різних вікових категоріях.

Cеред 88 країн команда України посіла 17-e загальнокомандне місце, здобувши 24 медалі (золоті — 7, срібні — 7, бронзові — 10).

Бахмутчанка Наталія Радіонова стала дворазовою бронзовою призеркою — у метанні ваги (9,080 кг) та метанні молоту (4 кг).