ФОТО. Ушуїсти Донеччини cтали переможцями чемпіонату Європи в Афінах

Спортсмени Донеччини стали переможцями та призерами чемпіонату Європи з ушу в Афінах.

Ушуїсти Донеччини cтали переможцями чемпіонату Європи в Афінах / фото: прес-служба ДонОДА

У місті Афіни (Греція) відбувся чемпіонат Європи з ушу (традиційні комплекси), у якому взяли участь близько 600 спортсменів із 12 країн Європи, повідомляє прес-служба Донецької ОДА.

До складу команди України увійшли 65 атлетів, з яких 8 представили місто Маріуполь та Донецьку область. Результатом виступу національної збірної стало перше загальнокомандне місце, а скарбничка регіону поповнилася 12 золотими, 7 срібними та 1 бронзовою медалями.

«Яскравим став виступ нашої найбільш титулованої спортсменки — майстра спорту України міжнародного класу Ганни Терещенко, яка здобула чотири „золота“ в різних комплексах», — йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ: Спортсменка из Мариуполя завоевала золото Кубка мира по кикбоксингу

Зазначається, що володаркою 1 золотої та 1 срібної нагород стала Віолетта Чалова. Також двічі на п’єдестал пошани піднімалась майстер спорту України Вікторія Булигіна, у активі якої «золото» та «бронза».

Результати виступу юніорів Донецької області такі

— Влада Нестеренко — 2 перших і 2 других місця;
— Костянтин Шульга — «золото» і «срібло»;
— Василиса Малакуцко — «золото» і «срібло»;
— Марина Бородай — «золото» і «срібло»;
— Микола Коваленко — «золото» і «срібло».

Підготовкою спортсменів Донеччини до чемпіонату Європи з ушу займалися заслужений тренер України Віталій Болдирєв, тренери Тетяна Болдирєва, Олена Куликова, Ганна Терещенко.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.