ФОТО. ФК «Шахтар» з розгромним рахунком став володарем Кубка України

Донецький «Шахтар» став володарем Кубка України в сезоні 2018/2019.

Матч з ФК «Інгулець», який виступає у Першій Лізі, пройшов у середу, 15 травня, в Запоріжжі. У фінальному матчі «гірники» з рахунком 4: 0 розгромили противника, йдеться на офіційному сайті «помаранчево-чорних».

Рахунок у грі був відкритий на 28-й хвилині. Після удару Тайсона м'яч зрізався на Тете, який пробив в кут воріт — 1: 0. На 39-й хвилині Тете оформив дубль — 2: 0.

На першій доданій хвилині до основного часу Жуніор Мораес робить рахунок 3: 0, перегравши воротаря «Інгульця».

На 60-й хвилині класним ударом метрів з 19-ти Манор Соломон потрапив у верхній кут воріт «Інгульця» — 4: 0.

Для «Шахтаря» цей виграш Кубка України став 13-м в історії. Цей трофей гірники завойовують в четвертому сезоні поспіль.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.