Боксери Донеччини завоювали три призових місця на чемпіонаті України у Маріуполі

У Маріуполі на Донеччині на чемпіонаті України та 51-му Меморіалі Макара Мазая боксери з Донеччини вибороли дві срібні й бронзову нагороди.

Боксери Донеччини завоювали три призових місця на чемпіонаті України у Маріуполі / Фото: Павло Кириленко

Чемпіонат зібрав 124 боксерів з усієї України 8 вагових категорій, повідомив на своїй сторінці у Фейсбук глава ДонВЦА Павло Кириленко.

Ростислав Білостоцький став срібним призером у ваговій категорії 52 кг, Максим Пилипець — у категорії 69 кг, а Дмитро Рибалко завоював бронзу серед ваговиків 75 кг.

За підсумками змагань формуватиметься національна збірна, яка візьме участь у олімпійських ліцензійних стартах до ігор в Токіо у 2020 році.

Глава Донеччини зазначив, що боксерські змагання такого рівня Маріуполь прийняв у себе вперше з часів незалежності України.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.