Донецька ОДА провела архітектурний конкурс на визначення проєкту з реконструкції колишнього кінотеатру «Софія» у Мирнограді.

У Мирнограді на Донеччині реконструюють кінотеатр «Софія» / проєкт з сайту Управління містобудування та архітектури Донецької ОДА
У Мирнограді на Донеччині реконструюють кінотеатр «Софія» / проєкт з сайту Управління містобудування та архітектури Донецької ОДА

За результатами голосування на сайті Управління містобудування та архітектури Донецької ОДА та засідання конкурсної комісії, був відібраний найкращий проєкт з реконструкції колишнього кінотеатру «Софія» та прилеглої до нього території у місті Мирноград, передає ІА «Вчасно».

ЧИТАЙТЕ: Непрацюючий 25 років кінотеатр на Донеччині відновлюватиме громадська організація

Усього на конкурс було представлено 15 проєктів, авторами яких стали студенти Донбаської національної академії будівництва і архітектури.

Кращою пропозицією, за рішенням учасників голосування та журі, стала робота студента Олександра Тараска. За це він був нагороджений грошовою премією.

Ознайомитися з рештою проєктів можна за посиланням ТУТ.

Зазначимо, кінотеатр «Софія» припинив свою роботу понад 20 років тому. Про наміри міської влади відбудувати його стало відомо у жовтні цього року.

Новини Донбасу, Мирноград, кінотеатр, ДонОДА, Софія, реконструкція

Додати коментар