Кікбоксери Донеччини вибороли «золото» і «бронзу» Кубку світу

Спортсмени Донецької області гідно виступили на Кубку світу з кікбоксингу WAKO, що відбувся в Угорщині.

За підсумками виступу спортсменів Донецької області на Кубку світу з кікбоксингу WAKO, що відбувся в столиці Угорщині Будапешті, скарбничка регіону та України поповнилася двома нагородами. Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту ДонОДА.

Вихованець Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу Данило Ульянов із міста Торецьк здобув «золото» за підсумками змагань вагової категорії 60 кг у розділі лоу-кік серед юніорів. Спочатку він довів свою перевагу над португальцем Педру Сантушем, а у фіналі переміг поляка Матеуша Грзешкува.

Уляна Міщенко з міста Маріуполь, поступившись представниці Північної Македонії Міа Тодоровій, стала бронзовою призеркою жіночих змагань вагової категорії 65 кг у розділі лоу-кік.

ЧИТАЙТЕ: Побив власний рекорд: спортсмен з Новогродівки став чемпіоном світу зі стрітліфтингу

Ще один представник Донеччини Закаріа Джалілов із Костянтинівки посів 5 місце на чоловічих змаганнях вагової категорії 67 кг у розділі фул-контакт.

Особистий тренер Ульянова та Міщенко — Віталій Лі. Джалілов є вихованцем Дениса Харькіна та Віталія Лі.

В ДонОДА зазначають, що 26-й розіграш традиційного турніру Hungarian Kickboxing World Cup було відкладено майже на півтора роки через світову пандемію — таким чином, Кубок світу в Будапешті виявився першим масштабним стартом для світової спільноти WAKO з березня 2020-го.

Усього змагання зібрали 3040 учасників з 45 країн, і збірна України, маючи в активі 205 медалей (65 золотих, 64 срібні та 76 бронзових), стала другою в командному заліку після Угорщини.