Сувенірне мило та свічки ручної роботи

Ароматне і яскраве мило неповторного авторського виконання, в якому втілені краса, здоров'я і настрій!

Сніжинки, ялинки, милі тварини, ковзани, рукавички, свічки і ще багато найнеймовірніших форм ароматного мила подарують в святкові дні масу веселих емоцій і дорослим, і дітям!

Вибір з більш ніж 1500 унікальних різновидів мила і косметика з ефірними маслами і лікарськими травами задовольнять смак найвибагливішого поціновувача натурального продукту, який можна придбати у авторський майстерні SOAPBYSOAР. 

Замовити мило і свiчки ручної роботи  в інтернет-магазині SOAPBYSOAР:
Сайт: soapbysoap.com
Група в Фейсбук:
https://www.facebook.com/soapbysoap/
Телефони:
+38(068)216-07-98, +38(050)016-60-08, +38(063)959-62-87, +38(095)343-63-12

Вся продукція майстерні soapBYsoap виготовляється виключно власноруч, з високоякісних натуральних компонентів. Масла, що входять до складу мила, сприяють підтримці здоров'я і краси шкіри будь-якого типу (зберігають вологу в шкірі, насичують її вітамінами, живлять)

Більше 200 готових рішень для ваших новорічних подарунків. SoapBYsoap знає, як здивувати ваших рідних і близьких неординарними ідеями!

Дітей порадують веселі новорічні фігурки мила, які зроблять купання веселим і цікавим. Такі мильні святкові сувеніри з радістю приймуть в дарунок і дорослі.

 

Також в інтернет-магазині SOAPBYSOAР ви знайдете безліч цікавих мильних тематичних подарунків! Наприклад, чоловікам можна подарувати мило у формі риби, келиха пива, бутерброду з ікрою, мобільного телефону, зброї та інших

Торт, кекс, зефір, цукерки, фрукти і всілякі солодощі — саме таке яскраве і «смачне» мило особливо оцінять ласуни. В інтернет-магазині SOAPBYSOAР  багатий асортимент мила та свічок різноманітної форми.

Всі ідеї тематичного мила ви зможете побачити і придбати за прийнятними цінами на сайті інтернету-магазину SOAPBYSOAР. Заходьте і готуйтеся дивувати своїх близьких і друзів!