Тематична фотосесія в подарунок

Новорічна фотосесія - це не тільки красиві знімки, а й можливість отримати святковий настрій від самого процесу в унікальних студійних фотозонах!

Якщо ви шукаєте оригінальну ідею новорічного подарунка і хочете зберегти для друзів і близьких святковий настрій на весь рік, подаруйте їм сертифікат на фотосесію в казковій атмосфері!

Професійний фотограф знайде для вас оригінальні ідеї зйомки у 6 тематичних фотозонах — «Рустик», «Прованс», «Бірюзова класика», «Зимове віконце», «Новорічний вінок-гойдалка» і «Яскравий джинс». Зйомка може бути сімейною або індивідуальною.

Замовити фотосесію в подарунок: тел. 0506253721 (Анастасія) https://vk.com/anastasiasalnichenko  Інстаграм:@anastasia_salnichenko

Зимова казка почнеться для вас і ваших друзів вже з моменту підготовки до зйомки, коли ви будете обирати і створювати неймовірні образи — веселі, затишні, таємничі, святкові.

Збережіть моменти щастя в кадрі, і нехай ці знімки стануть добрим спогадом про гарно проведений час!

Встигніть забронювати зручні для вас дату і час для фотосесії і готуйтеся здивувати своїх друзів і близьких оригінальним подарунком!

Студія для зйомки знаходиться в Покровську Донецької области.