Інтер'єрні ляльки - казкові персонажі та ляльки, зроблені по вашим фото

Особливий світ іграшок і мандрівку у казку подарують інтер'єрні ляльки і здивують кожного, хто впізнає себе у такому подарунку!

Текстильні ляльки, створені за образом ваших улюблених казкових персонажів, або по фото ваших рідних і друзів, стануть неочікуваним подарунком у новорічні дні!

Такий сувенір дарує неповторні відчуття свята, затишку і гармонії. Лялька у ручному виконанні набуває зовсім іншого значення і сенсу - вкладені майстром сили, час і душа відчуваються при дотику до неї, це — справжній ексклюзів! 

Замовити інтер'єрну ляльку:
Тел. 050-133-57-54,
Instagram: tatyana__uskova2008/
Вконтакті: vk.com/tatyana_uskova
Фейсбук: www.facebook.com/100007985554639
etsy.com/shop

Персоналізовані ляльки Тетяни Усковою не є чиїмось влучним портретом, кожна іграшка індивідуальна і неповторна! До того ж, вона має свій особистий паспорт з фотографією, датою народження та рекомендаціями по догляду.

Аліса з країни чудес, божевільний Капелюшник, Лускунчик, маленький принц і лісова німфа прикрасять будь-який інтер'єр і стануть улюбленою іграшкою і дитини, і дорослого! Крім казкових персонажів, майстриня створює ляльки на основі фотографій і навіть дитячого малюнка.

Всі ляльки виконані в техніці «грунтований текстиль» і наповнені гіпоалергенним матеріалом. Побачити приклади робіт можна за посиланнями:

https://www.instagram.com/tatyana__uskova2008/

https://www.etsy.com/shop/TUdolls?ref=seller-platform-mcnav&show_panel=true

Нехай такий подарунок принесе в ваш дім щастя і частинку казкового чаклунства!