Яким чином може пройти верифікацію в Ощадбанку пенсіонер,що є ВПО, якщо він прикутий до ліжка і за станом здоров,я не має можливості прийти до відділення банку?

Вікторія, Київ

Ответ юриста:

Шановна Вікторія!

На сьогоднішній день порядок проходження фізичної ідентифікації в установах  Ощадбанку регулюють такі нормативні акти, як Постанова КМУ «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» від 5 листопада 2014 року № 637 та Постанова КМУ «Про затвердження Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках» від 30 серпня 1999 року № 1596 .

Згідно з положеннями даних постанов передбачено порядок отримання пенсій, в разі наявності обставин, які нажаль склались у Вашому випадку.

Зокрема, Постанова КМУ «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» від 5 листопада 2014 року № 637, передбачає, що виплата (продовження виплати) пенсій, що призначені внутрішньо переміщеним особам, проводиться через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” з можливістю отримання готівкових коштів і проведення безготівкових операцій через мережу установ і пристроїв будь-яких банків тільки на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження. Проте, такі виплати особам з інвалідністю I групи та особам, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, за їх письмовими заявами можуть проводитись публічним акціонерним товариством “Укрпошта” (далі - ПАТ “Укрпошта”) з доставкою додому за фактичним місцем проживання/перебування таких осіб.

В такому разі питання проходження фізичної ідентифікації вирішується автоматично.

В свою чергу Постанова КМУ «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» від 5 листопада 2014 року № 637, передбачає, що заява про виплату пенсії або грошової допомоги подається одержувачем особисто до органу Пенсійного фонду чи органу соціального захисту населення за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання одержувача в населеному пункті у межах України або приймається органом Пенсійного фонду чи органом соціального захисту населення від установи уповноваженого банку.

І, відповідно, між уповноваженим банком і одержувачем укладається договір банківського рахунка. Положеннями договору не можуть погіршуватися умови виплати пенсій та грошової допомоги, встановлені цим Порядком. Умови договору повинні передбачати можливість його розірвання за ініціативою однієї із сторін.

Таким чином, в даному випадку обслуговування представниками банку «надому» може мати місце лише за умови, що це передбачено Договором, укладеним між банком та Вами.

В разі якщо такі умови не передбачені чи внесення до укладеного договору змін не можливе, рекомендую Вам звернутись з відповідними заявами до Ощадбанку (про розврвання Договору) та до Пенсійного фонду (про зміну порядку отримання пенсіних виплат, зокрема через установи ПАТ «Украпошта»), до зазначених заяв рекомендую додати документи, які підтверджують наявність обставин, що надають Вам право на такі зміни, а саме інвалідність I групи (посвідчення), не здатність до самообслуговування і потреба постійної сторонньої допомоги (висновок лікарсько-консультативної комісії).