Для двох пенсіонерів з прифронтового села Гранітне у Волноваському районі звична рибалка обернулася полоном у бойовиків так званої «ДНР».

Від позицій терористичної «ДНР» село Гранітне відділяє ріка Кальміус. Лінія розмежування проходить чрез водойму, повідомляє ІА «Вчасно».

Для місцевих жителів рибалка - не просто звичне хобі. З початком війни для багатьох вона стала можливістю прогодувати себе і свої сім'ї.

У вересні 2017 року двоє місцевих пенсіонерів потрапили у полон бойовиків «ДНР. Терористи викрали чоловіків, коли ті рибалили на звичному для себе місці.

«Ми намагалися пояснити, що всього лише звичайні рибалки і постійно сюди ходимо, та нас не слухали», - розповідає один з полонених.

У заручниках бойовиків чоловіки пробули кілька днів. Учасники угруповань намагалися приписати звичайним рибалкам участь у диверсійній групі і вибивали з них необхідні свідчення.

Після кількох днів полону рибалок все-таки відпустили. Вони змогли дістатися додому. Зараз чоловіки з жахом згадують те, що їм довелося пережити «на підвалах «ДНР».