Маріупольців закликають виїжджати з міста, оскільки їх можуть забрати на фронт воювати на боці окупанта, як це відбувається у «днр».

Оперативна інформація станом на 18.00 27.09.2022 щодо російського вторгнення.

Корінний маріуполець Лев потрапив в «Азов» ще в 17 років. Мав там багато друзів та й загалом це було для хлопця близько по духу. Після 24 лютого він у складі полку вирушив захищати Маріуполь.

Російські окупанти злісно знищують українську символіку, яка дивом вціліла в місті. 

Виявити їх можна завдяки гучному двигуну — він шумить, як на мопеді чи бензопилі.

Після початку повномасштабної війни все складніше стало знайти роботу. А тим паче на новому місці проживання. Ось — кілька історій внутрішньо переселених осіб, яким вдалося працевлаштуватися за допомогою центру зайнятості. 

Обвинувачувані перейшли на сторону ворога, а після 24 лютого виконували бойові завдання у Сєвєродонецькому районі на посадах стрільців, навідників та кулеметників.

Настав п'ятий і останній день так званого волевиявлення на тимчасово окупованих територіях. Рашисти рапортують про надвисоку явку, замовчуючи, яким чином її було забезпечено. Адже «проголосували» навіть ті, хто виїхав з області.

Посуд з кавової гущі та біорозкладні свічки з ароматами міст виготовляють підприємці-переселенці у Львові. Виробники вже отримали багато побажань з розширення лінійки ароматів з іншими містами України.

Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 27 вересня.