Плавчиня із Сєвєродонецька виборола три медалі Кубка Світу з плавання

Майстер спорту Маргарита Ляпка здобула дві срібних та одну бронзову нагороду на І етапі Кубка Світу з плавання в ластах.

Плавчиня із Сєвєродонецька виборола три медалі Кубка Світу з плавання у ластах/ Колаж "Вчасно"

Понад 500 плавців-підводників із 17 країн взяли участь у І етапі Кубку Світу з плавання в ластах. Змагання відбулися минулими вихідними у Франції, участь в яких взяли й двоє вихованців Сєвєродонецької дитячо-юнацької спортивної школи «Садко».

Майстер спорту міжнародного класу Володимир Сущенко посів п’яте місце на дистанції 400 м плавання в біластах з результатом 3.40.54. Четверте місце здобув на дистанції 200 м плавання в біластах з результатом 1.41.06.

Майстер спорту Маргарита Ляпка, яка виступала у категорії дівчат до 18 років, виборола три медалі Кубка Світу. На дистанції 50 м пірнання вона посіла друге місце з результатом 17.70.

На дистанції 100 м плавання в ластах виборола бронзову нагороду, і лише одна сота доля секунди відділила її від золотої нагороди на дистанції 100 м плавання з аквалангом. З результатом 39.30 вона зайняла другу сходинку п'єдесталу.

Попереду у плавців ІІ етап Кубка Світу з плавання в ластах, який відбудеться у Ліньяно (Італія) 21−23 березня цього року.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.