Втікач-прогульник: нардеп від Слов'янська Солод під час війни не з'являється у Раді

Народний депутат від 47 виборчого округу Донецької області Юрій Солод зник: у Верховній Раді не з'являється, у соцмережах відмовчується. 

Втікач-прогульник: нардеп від Слов'янська Солод під час війни не з'являється у Раді

Рух ЧЕСНО проаналізував дані голосування депутатів у Верховній Раді, які є у відкритому доступі, щоб виявити, яких народних обранців немає у парламенті під час повномасштабної агресії росії проти України. 

Серед тих, хто регулярно прогулює засідання ВРУ — народний обранець від округу №47 Донецької області Юрій Солод. Після ліквідації проросійської партії ОПЗЖ він увійшов до складу реінкарнації політсили — групи «Платформа за життя та мир».

Цікаво, що окрім свого робочого місця, Юрій Солод відсутній навіть у соціальних мережах. Останній пост на його офіційній сторінці у Фейсбуці датується 24 квітня — нардеп вітав всіх із Великоднем. До речі, російською мовою. Дуже дивно виглядає й обкладинка з написом «Победа» на червоному фоні, що встановлена на сторінці Солода. 

На відміну від своїх колег по ексОПЗЖ, нардеп не займається ніякою гуманітарною діяльністю та взагалі не з'являється своєму окрузі, на населені пункти якого, згідно з даними Генерального штабу, готують наступ російські окупанти. Центр округу — місто Слов'янськ — зазнає ракетних ударів ворога. В місті та сусідніх населених пунктах лишилося чимало мирних жителів, які не евакуювалися, та потребують підтримки. 

Згідно з повідомленнями ЗМІ, ще в лютому, до початку російського вторгнення, Юрій Солод разом із дружиною — нардепкою Наталією Королевською — виїхав закордон. 

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev