Триває двісті вісімдесят п’ята доба російського широкомасштабного вторгнення.

Відео розбомбленого та понівеченого ворогом міста опублікував мер Бахмута Олексій Рева.

За добу російські війська накрили вогнем 8 населених пунктів Донеччини. Є поранені цивільні мешканці.

46-річний стрілець Сергій Федяєв з Гірника загинув 5 листопада 2022 року під час деокупації Харківської області. Вже наступного дня його побратими змогли звільнити населений пункт, за який він віддав життя.

Здатність українських військових зберегти перевагу над ворогом та продовжити успіхи на полі бою взимку залежить від того, наскільки Сили оборони будуть послідовними в своїй операції.

Триває двісті вісімдесят третя доба російського широкомасштабного вторгнення.

Українцям рекомендують запасатися всім необхідним – водою, харчами, ліхтариками, теплим одягом – а також розглянути можливість переїзду за місто на випадок тривалого відключення електрики.

Ракета росіян поцілила у двір, де мешкала родина Михайлика. Унаслідок цього батько хлопчика загинув, а 12-річний підліток 3 місяці боровся за життя.

Отримали підозри ще дві колаборантки з Луганщини, які заради «посад» в окупаційних органах влади пішли на співпрацю з ворогом і заплямували себе зрадництвом.

26-річний молодший сержант Артур Шарудило, позивний Арчі, загинув 5 жовтня 2022 року біля села Степова Новоселівка на Харківщині.