Більше ніж на 80% місто Лиман Донецької області зруйноване. Залишки населеного пункту окупанти намагаються добити обстрілами саме зараз, але місто тримається.

Після 24 лютого хтось залишився вірним своїм переконанням, а хтось став зрадником. Волноваха була, є і буде українським містом, але цьому наполегливо намагаються завадити місцеві колаборанти. 

10 тисяч українців з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій отримають додаткові виплати. Розмір допомоги становитиме 2 220 грн на особу.

Міноборони за поданням Міністерства ветеранів відзначило найактивніших мешканців Донеччини за їх невтомну підтримку українських військових.

Віцепрем’єр-міністерка, міністерка з реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук звернулась до жителів Донеччини з закликом бути готовими евакуюватись у більш безпечні міста.

З лютого й протягом чотирьох місяців 2022 року тривали бої за Сєвєродонецьк на Луганщини. Найбільш жорстоке протистояння відбувалося у червні. Навалу оскаженілих рашистів стримували українці зі всієї країни разом з тими, хто приїхав на допомогу із-за кордону.

Військові адміністрації утворили у чотирьох районах Донецької області.

Війна починається ще з перших кілометрів Донецької області. Звуки “прильотів”, дим, зруйновані будинки, розтрощене життя тисяч сімей під завалами. Біда, яку принесла росія в Україну, не обійшла й фронтову Красногорівку, яка ще з 2014 регулярно страждає через “прильоти” ворожих снарядів. Багато з них забрали людські життя.

Протягом доби росіяни також били по Донеччині крилатими ракетами «повітря-земля», «Градами», артилерією, танками.

З перших днів вторгнення майже весь бізнес Донеччини зупинився — не всі мали можливість навіть вивезти обладнання та врятувати власну справу. Але дехто залишився та став частиною місцевого спротиву рашистам.