Війна, яку росія принесла в Україну 24 лютого, зламала тисячі людських доль. Вирвавши з корінням з рідних місць, змусила шукати прихистку тисячі українських родин. Чи могло подружжя Дімітрових із Краматорська, яке виховує 5 діток, ще на початку 2022 року подумати, що вже незабаром доведеться їхати аж за тисячі кілометрів від рідного дому до невідомої Словаччини, рятуючи від смертельних обстрілів найдорожче – чотирьох доньок та сина?

Росіяни зосереджують на Слов’янському напрямку велику кількість батальйонно-тактичних груп: українські воїни готові до знищення ворога.

На Донеччині викрили місцеву мешканку, яка у соцмережах виправдовувала російську військову агресію та підтримувала створення так званої «ДНР».

20 червня з Донеччини до Німеччини евакуйовуватимуть жінок, дітей та чоловіків похилого віку від 60 років.

ІТ-компанія «QuartSoft» у березні зачинила офіс у Краматорську та вирішила шукати безпечного місця для роботи в інших регіонах.

У Краматорську на Донеччині демонтували  великі радянські ордени.

У яких напрямках хочуть просуватися росіяни, та як наразі облаштовується оборона ЗСУ в регіоні?

Щонайменше одна людина загинула. 

У березні Східноукраїнський технокластер залишив Краматорськ. Чотири компанії, які входять до нього, забрали своїх працівників та комп’ютери і поїхали у безпечне місце, де можна працювати.

Мета росіян: захопити два ключові міста і в подальшому встановити контроль над всією областю.