Не варто одразу панікувати, якщо людина не виходить на зв’язок, можливо, причиною цього може бути відсутнє мобільне покриття, розряджений телефон через відсутність електроенергії тощо. 

Павло Вишебаба – зоозахисник, екоактивіст із Краматорська і реп-виконавець Олександр Ярмак звернулися із відеозверненням до українців в окупації.

Вночі росіяни вели активний вогонь на Донецькому та Горлівському напрямках.

Житло для ВПО та членам їхніх сімей надають в тимчасове користування на рік, але з можливістю продовження на наступний строк, якщо у статусі не сталося змін та якщо ви не набули іншого місця проживання.

Прийом повторних заявок від ВПО на виплати продовжено: до якого числа? 

Оперативна інформація станом на 18.00 25.09.2022 щодо російського вторгнення.

Коли молода журналістка Ірина Єфремова зникла в Маріуполі, колишні однокурсники шукали її всім факультетом. Незабаром дівчина предстала в публічному просторі в новому амплуа пропагандистки російського телеканалу. 

Свавілля під назвою «референдум» триває. На третій день партизани на окупованих територіях Луганщини влаштовували фаєр-шоу.

У місті Красногорівка, що на Донеччині, російські терористи фактично зруйнували опорну школу №2. Заклад, який постав із руїн декілька років тому й по праву вважався одним із найкращих у регіоні.

Захисник у лавах ЗСУ вже сьомий місяць очолює один із підрозділів. Спочатку на Донецькому, а нині на Херсонському напрямку разом із побратимами 24/7 нищить російську нечисть.