Усі внутрішньо переміщені особи, заяви яких були подані через портал «Дія» до 30 квітня 2022 року, мають право на отримання допомоги на проживання. 

Затримують виплати ВПО? Не чекайте, звертайтесь за роз’ясненнями.

Український ветеранський фонд до 5 жовтня приймає заявки на фінансування бізнесу ветеранів.

Чого чекати після подання заявки на отримання коштів від міжнародних організацій через єДопомогу? Правозахисники відповіли на головні запитання.

Маєте проблеми з допомогою на проживання? Юристи розібрали основні проблеми отримання допомоги переселенцям і розповіли, як діяти, щоб отримати обіцяні кошти.

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців розширює категорії людей, що можуть отримати грошову допомогу — 2220 гривень щомісячно на особу протягом 3-х місяців. Тепер це не тільки вразливі вимушено переміщені особи.

З Донецької області проходить евакуація до Кропивницького. Де на новому місці переселенцям отримати грошову допомогу від ООН?  

Оновлено інформаційні бази та мінімізовані технічні помилки системи, тож заявники можуть чекати на виплати від міжнародних організацій.

З 6 червня змінюються умови надання багатоцільової грошової допомоги від УВКБ ООН у розмірі 2220 грн на кожну особу протягом трьох місяців.

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати допомогу від держави: інструкція.