На дев'ятий місяць війни у небезпечних фронтових селищах і містах Донеччини під обстрілами досі лишаються місцеві мешканці, серед яких є і діти. 

Уряд також забезпечуватиме гуманітарні потреби евакуйованих громадян.

Зараз евакуація є шансом на порятунок, аби вберегти себе від ворожих дій окупанта та холодної зими. Українська волонтерська служба підготувала основні поради для евакуації.

Оперативна інформація станом на 18.00 14.11.2022 щодо російського вторгнення. 

На Донеччині поліцейські евакуюють поранених, надають допомогу хворим, гасять пожежі та фіксують злочини рф проти мирного населення. Крім того, правоохоронці вивозять тіла загиблих і закликають вцілілих покинути зону постійних обстрілів.

У Покровській громаді збирають евакуаційну групу до Червонограда Львівської області.

Триває безкоштовна евакуація мешканців Донеччини до Тернопільської області.

В Авдіївці Донецької області вже немає вцілілих будівель. Всі щонайменше пошкоджені, а багато зруйновані повністю. У місті  є проблеми з логістикою, яких ближче до зими стане ще більше. 

З листопада евакуйовувати цивільних з Донецької області будуть до Тернопільщини. Раніше людей відвозили до Кіровоградської області.

Родина Богдана з Бахмута загинула від снаряда, який несподівано розірвався. Його мама була на 7 місяці вагітності, а сам хлопчик лишився жити в районі, куди практично не було доступу.