Нещодавно Уряд затвердив механізм переведення таких студентів з контракту на місця державного замовлення в закладах фахової передвищої та вищої освіти.

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив готовність підрозділів спеціального призначення до виконання завдань у Північній операційній зоні поблизу кордону з Білоруссю.

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив готовність дивізіону річкових катерів до виконання завдань у Північній операційній зоні. Цей дивізіон було створено задля забезпечення підтримки військ у прирічкових операційних районах.

Студенти-ВПО та мешканці особливо небезпечних територій зможуть перевестися на бюджетне навчання.

На окупованих росією територіях 1 вересня, як і в Україні, розпочалося навчання. Батьки уже розповідають про пропаганду та жорсткий режим, який має на меті виховати не школярів, а потенційне гарматне м’ясо під лозунги, які традиційно «йдуть» з москви.

Попри війну — до нових знань: 1 вересня заклади освіти Донеччини почали навчання. 5700 дітлахів пішли до першого класу. 

Реформа освіти, діджиталізація та фінансова грамотність українців: студентки працюють над створенням стартапів та бізнесів, які згодом можуть бути корисними для відновлення України.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що, попри війну, половина батьків виступають за відновлення навчання у школах в очному форматі. 

З 1 вересня в школах тих регіонів, де безпекова ситуація це дозволяє, має стартувати очне навчання. Як вчителям діяти під час повітряної тривоги — розповіли в МОН.

Для усіх, хто мріяв розпочати свій шлях в IT, це чудова можливість опанувати спеціальність QA Manual — Ручне тестування програмного забезпечення.