Житло для ВПО та членам їхніх сімей надають в тимчасове користування на рік, але з можливістю продовження на наступний строк, якщо у статусі не сталося змін та якщо ви не набули іншого місця проживання.

Прийом повторних заявок від ВПО на виплати продовжено: до якого числа? 

Оперативна інформація станом на 18.00 25.09.2022 щодо російського вторгнення.

Коли молода журналістка Ірина Єфремова зникла в Маріуполі, колишні однокурсники шукали її всім факультетом. Незабаром дівчина предстала в публічному просторі в новому амплуа пропагандистки російського телеканалу. 

Свавілля під назвою «референдум» триває. На третій день партизани на окупованих територіях Луганщини влаштовували фаєр-шоу.

У місті Красногорівка, що на Донеччині, російські терористи фактично зруйнували опорну школу №2. Заклад, який постав із руїн декілька років тому й по праву вважався одним із найкращих у регіоні.

Захисник у лавах ЗСУ вже сьомий місяць очолює один із підрозділів. Спочатку на Донецькому, а нині на Херсонському напрямку разом із побратимами 24/7 нищить російську нечисть.

До повномасштабного вторгнення Олена Брюховець розвивала бізнес з виробництва продуктів харчування у містах Донеччини. Зараз же підприємниця знайшла в собі сили продовжити власну справу на Галичині. 

Протягом доби армія рф здійснила 14 атак на житловий сектор, вбила та поранила цивільних мешканців.

Росіяни примусили українських військовополонених в Оленівці взяти участь у так званому референдумі та планують загнати їх у ряди казачого батальйону «днр».