Cпортсменка з Донеччини стала призеркою Чемпіонату світу з пауерліфтингу

Спортсменка з Дружківки Донецької області виборола нагороду на Чемпіонаті світу з класичного пауерліфтингу.

У м. Гельсінгборг, Швеція, триває Чемпіонат світу з класичного пауерліфтингу. Скарбничка збірної України поповнилась срібною медаллю, завдяки виступу Дар’ї Русаненко з Дружківки, повідомляє прес-служба міськради.

ЧИТАЙТЕ: Юний спортсмен із Донеччини — бронзовий призер чемпіонату Європи з боксу

У ваговій категорії до 72 кг спортсменка показала наступні результати: присідання — 157,5 кг, жим лежачи — 87,5 кг, станова тяга — 155 кг. У присіданні Дар’я здобула золоту медаль.

З сумою триборства 400 кг спортсменка зайняла друге місце і стала срібною призеркою світової першості.