Маріупольські атлети встановили світовий рекорд та вибороли перемогу в Німеччині

Спортсмени з Маріуполя гідно представили Україну на чемпіонат Європи з легкої атлетики.

Спортсмени з Маріуполя гідно представили Україну на чемпіонат Європи з легкої атлетики / фото: Маріупольська міська рада

У німецькому Бохумі пройшов чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху. Участь в турнірі взяли понад 160 спортсменів з 26 країн, повідомляє пресслужба Маріупольської міськради.

Маріуполь на чемпіонаті представили спортсмени, що спеціалізуються на легкоатлетичних метаннях. Вони завоювали чотири медалі — одну золоту та три срібні.

Чемпіоном Європи в метанні молота з новим рекордом світу серед юніорів (61,84 метра) став Данило Самороков. Другий результат в аналогічній дисципліні показала Римма Філімошкіна, а діюча чемпіонка світу з легкої атлетики Наталія Урсуленко двічі піднімалася на п'єдестал пошани. Вона стала другою в штовханні ядра та метанні диска.

ЧИТАЙТЕ: ФОТО. Кікбоксери Донеччини вибороли 5 медалей на Кубку світу-2019

Також гідно представили Маріуполь Євген Полухін та Ірина Раєвська.

Чотири медалі маріупольських спортсменів допомогли збірній України посісти підсумкове друге місце в загальнокомандному заліку європейського чемпіонату.

У Бохумі українські спортсмени завоювали сумарно 21 нагороду — 6 золотих, 9 срібних та 6 бронзових.