Президент Володимир Зеленський каже, що отримав інформацію про можливу підготовку державного перевороту в Україні і що в це питання готовий включитися олігарх Рінат Ахметов.

Ілюстративне фото /
Ілюстративне фото / "Українська правда"

За словами президента, оточення олігарха Ріната Ахметова готувало держпереворот в Україні, який мав відбутися на початку грудня. Про це він заявив під час пресмарафону, який присвячений екватору його каденції.

«Ми отримали інформацію, що першого числа в нашій державі буде державний переворот. 1−2 грудня… Це не тільки агентурна інформація, а і звукова, де представники з України, скажімо так, з представниками Росії, скажімо так, участь Ріната Ахметова в державному перевороті в Україні. Що буде залучено мільярд доларів тощо… Я вважаю, що це підстава, образа для Ахметова, його втягують у війну проти держави Україна. Вважаю, що він розпочав її, вважаю, що це буде його велика помилка, тому що не можна воювати проти свого народу та обраного ним президента. Вважаю, що це його оточення втягує його в таку війну…».

Згодом під час розмови із журналістами президент уточнив, що «сам Ахметов не готує державний переворот», але його втягують у це «деякі представники РФ і деякі товариші з України», щоб він «включився».

«Я вважаю, що це інформація, щоб втягнути Ахметова у війну проти мене, проти держав. Це розхитування ситуації», — заявив президент.

Він сказав, що голосу самого Ахметова на цих записах нема. Тому бізнесмена запрошують до офісу президента послухати ці записи.

Зеленський, Ахметов, держпереворот, Донбас, Росія, РФ