200 000 «дерев'яних»: у скільки окупанти оцінюють життя «народного міліціонера лнр»?

Путінські посіпаки встановили тариф на життя народного міліціонера «лнр», а самі росіяни в оригінальній манері стимулюють брати участь у війні студентів своїх вишів. 

Фото: www.dw.com

На окупованих територіях абонентам стільникової мережі розсилаються повідомлення про вакантні місця у рядах так званої «народної міліції лнр». Зайняти місце напіврозкладеного в українському чорноземі попередника можна за 200 000 рублів на місяць.

Для тих, хто не хоче продавати задешево своє життя, працюють спеціально навчені люди: у соцмережах щоденно публікуються ряд відео з окупованого Луганська, де чоловіків посеред дня хапають невідомі озброєні бойовики в балаклавах та уводять або увозять в невідомому напрямку. 

Облави тривають і на новоокупованих територіях. Так, за інформацією ГУР України, у Сєвєродонецьку планувалось знайти 500 чоловіків, які мали поповнити склад 2-го армійського корпусу та підрозділи так званої «народної міліції». Проте наразі програма «мобілізації» повністю провалена.

Також на росії депутати-єдинороси вирішили в оригінальний спосіб мотивувати студентів йти на загибель в Україну. Так, прокремлівські депутати гарантують академічну відпустку своїм студентам у випадку їх участі у так званій «сво». 

«А провести этот отпуск студенты смогут на кладбищах. Это всё, что надо знать о том, как путинский режим «заботится» о молодёжи и образовании», — пише російський телеграм-канал «Ватное болото».

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev