Гори сміття та зруйнованих будинків: як мешканці Маріуполя готуються зимувати в окупованому місті

Окупанти залишають маріупольців без даху над головою. Жителі міста, які проживають у приватному секторі, скаржаться, що влада не ремонтує будинки.

Як мешканці Маріуполя готуються зимувати в окупованому місті

Маріупольці бояться, що взимку залишаться з розбитими вікнами та пошкодженими дахами. Про це повідомляє офіційна сторінка Маріупольської міської ради.

Так, мешканці будинків на проспекті Перемоги, 91 та 95 пишуть, що їм зняли шифер з дахів. Досі жодних обіцяних ремонтних робіт не проведено.

«Причини бездіяльності невідомі. Завтра, за прогнозом, очікується дощ. Будинки пережили бойові дії, не хотілося б, щоб через чиюсь недбалість ми залишилися без житла», – пишуть жителі.

Так само реагують й інші маріупольці.

«Живу у приватному секторі. Даху немає, вікна у клейонці. Холодно, а, за чутками, приватні будинки будуть під знесення згодом», - хвилюються жителі.

Окрім того, за словами мешканців, будинки не лише не відновлюють, є об’єкти, в яких навіть не прибирають, тому місто залишається горою зруйнованих будівель та сміття.

Окупанти роблять все лише для «картинки». Вони сконцентрували  свою увагу на окремі квартали для показової картинки, а більшість жителів міста їх не цікавить. Маріупольці готуються мерзнути в опалювальний сезон і лише сподіватися на краще.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev