Маріуполь, якого більше нема: чому окупаційні медіа приховують кадри Лівого берега

Маріупольці діляться світлинами ситуації в місті. Будинки перетворюються на суцільні руїни та згарища. Відтак, так звані «медіа» загарбників приховують справжню ситуацію в місті та намагаються показувати лише ті частини міста, які встигли зремонтувати. 

Маріуполь, якого більше нема: чому окупаційні медіа приховують кадри Лівого берега / ілюстраційне фото Маріуполя

«Медіа» окупованого Маріуполя показують у своїх сюжетах лише ті частини міста, які "прибрали" для камер. Своєю чергою, мешканці міста діляться справжньою ситуацією і фотографіями «до» та «після» приходу «русского міра» у місто. 

От, наприклад, помешкання за адресою Хмельницького, 35. Квартира перетворилася на суцільну руїну. 

Фото "до" Фото "до"

Фото "після" Фото "після"

Відтак, окупаційні ЗМІ вирішили взагалі не показувати прихильникам росії Лівий берег. Адже показувати там немає що. 

Майже цілі райони на Лівому березі зрівняли із землею, а те, що залишилося розвалюється на очах.

Люди у місцевих чатах повідомляють, що, на окремих вулицях навесні та влітку не було можливості перебувати. Тіла, які залишилися під завалами, спричиняли сильний трупний запах. Окупанти, своєю чергою, намагалися замітати сліди спецтехнікою. Так, залишки будинків досі вивозять разом із залишками загиблих на полігон.

Зокрема, окремі жителі міста, які евакуювалися, ще намагаються дізнатися, чи вціліла їхня квартира, та, ті, хто лишився, повідомляють, що вже не важливо, згоріло помешкання чи ні, адже окупанти зносять більшість домів.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev