Розграбовані села та трупи на вулицях, - Гайдай про ситуацію на Луганщині

На Луганщині російські окупанти вщент зруйнували критичну інфраструктуру.

Наслідки війни на Луганщині

На окуповані міста області чекає гуманітарна катастрофа. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«Окупанти, які зруйнували наші міста, збираються їх ще більше добити. Ми вже бачили, як пустили воду в Маріуполі, коли ріки води бігли багатоповерхівками. Спроби повернути світло закінчаться пожежами, а газу – вибухами. Наші міста чекає гуманітарна катастрофа. Інфекції можуть почати вбивати людей, бо тіла загиблих досі знаходяться на вулицях міст», – заявив Гайдай.

На його переконання, аби відновити інфраструктуру, потрібні мільярди гривень, спеціалісти та місяці часу.

«Електроенергія за 2-3 місяці, газ за тиждень та інша брехня від вигаданої «ЛНР»… Про воду, здається, не збрехали – аж ціла одна цистерна з водою на увесь Сєвєродонецьк, з барського плеча з окупованого Луганська передадуть. Напевно, окупанти дуже сподіваються на дощі», – наголосив очільник області.

За його словами, міста та селища розграбовані, життя їх покидає. Люди шукають можливості повернутися на підконтрольні території, додав він.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!  

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev