Донецьке вище училище олімпійського резерву імені Сергія Бубки (Бахмут)/ фото з офіційної сторінки ФБ
Збудувати або реконструювати спортивні об’єкти планують у Бахмуті, Лимані та Святогірську. Гроші виділятимуть з обласного бюджету, повідомляє ІА «Вчасно».
Плани щодо будівництва спортивної інфраструктури озвучили чиновники, що відповідають за розвиток спорту у регіоні.
У Бахмуті завершили розробку проектно-кошторисної документації з будівництва навчального корпусу для 400 спортсменів на базі стадіону «Авангард». За проектом це коштуватиме понад 176 мільйонів гривень. Цей корпус планується збудувати до 2022 року.
ЧИТАЙТЕ: На Донеччині завершують розробку плану регіональної бази олімпійського резерву
«На стадіоні „Авангард“ сьогодні ведуться роботи з будівництва футбольного поля із штучним покриттям, учні училища олімпійського резерву зможуть впродовж року там тренуватися, — розповів Володимир Мицик — директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької ОДА. — Вони показують гарні результати, цьогоріч стали переможцями чемпіонату України серед футболістів до 18 років».
Натомість через нестачу грошей призупинені будівельні роботи з реконструкції лікарсько-фізкультурного диспансеру, де спортсмени зможуть відновити здоров’я після травм. Він базуватиметься на бахмутському стадіоні «Металург». За проектом 2017 року на нього потрібно було 49 мільйонів гривень, половини цієї суми не вистачає.
«До цього диспансеру закуплено сучасне обладнання для лікування після травм, після перенавантаження. Поки воно чекає застосовування. На ремонт не вистачає 25 мільйонів гривень, було виділено 22 мільйони гривень, зараз роботи призупинено, проекти ми подали на дофінансування у 2019 році з Державного фонду регіонального розвитку», — сказав Володимир Мицик.
Також за 30 мільйонів гривень — це гроші Європейського інвестиційного банку — мають відремонтувати колишній гуртожиток Бахмутського педагогічного училища, у ньому житимуть спортсмени, які навчаються у Школі олімпійського резерву, яка розташована у Бахмуті. Зараз там 153 учні, 11 з них — переселенці.
Наступного року за обласні гроші планують збудувати спортивну дитячу велошколу, приміщення для неї знайшли в Лимані. Планується, що там зведуть велотреки міжнародного рівня. Це дасть змогу проводити престижні змагання з велоспорту на Донеччині.