Скріншот відео
Але чим далі йдуть роботи — тим примарнішою стає надія на їх закінчення, а сама будівля становить небезпеку не тільки для вихованців та викладачів, але й навіть для перехожих, йдеться у розслідуванні активістів ініціативного руху «Громадський патруль».
Влітку 2017 тендер на ремонт будівлі ЦДЮТ виграло ТОВ «Пандора-2007», яке переїхало з окупованої Макіївки до Дніпра. Загалом, за 13 млн гривень у будівлі мали повністю замінити системи опалення, водопостачання, каналізації, поміняти електрику, вікна, двері, провести зовнішнє утеплення та благоустрій. Однак до підготовленного проєкту з реконструкції не увійшла заміна покрівлі, що протікає. У подальшому це призведе до затягування ремонтних робіт і їх здорожчання.
ЧИТАЙТЕ: ВІДЕО. «Трупний попіл»: поблизу Костянтинівки побудують завод з утилізації біовідходів
У лютому 2019 року у соцмережах з`явились фото «відремонтованих» приміщень. Кричущі недоробки можна було побачити неозброєнним оком. Незважаючи на це, діти вже повернулись до занять у напівзробленій будівлі.
Виявилось, що в травні 2018 року підрядник ТОВ «Пандора-2007», отримавши за актом виконаних робіт понад 6 млн гривень, розірвав договори з відділом освіти Добропілля на подальше виконання ремонту. Причиною фірма вказала «відсутність робочої сили та скрутну фінансову спроможність». Проте, у Добропіллі претензій до невідповідального підрядника не висувають ані замовник (Добропільський відділ освіти), ані керівництво ЦДЮТ.
У середині 2018 року новий тендер на проведення робіт отримала мирноградська фірма «Будінновація». Перше до чого приступив новий підрядник — почав переробляти неякісний ремонт від ТОВ «Пандора-2007».
Однак, вже новий ремонт будівлі також викликає багато питань до його якості. Детальніше про коштовний довгобуд у Добропіллі — у сюжеті «Громадського патруля»: