Зрадив Україну в 2014 році: окупований Лисичанськ очолив колишній заммера

Андрій Скорий обіймав посаду заступника Лисичанського міського голови у 2006-2008 роках.

Окупований Лисичанськ очолив колишній заммера Андрій Скорий

Тепер 55-річний чоловік кар'єрно «доріс» до очільника окупованого міста, пройшовши сходинками зради міліціянтства та вбивства цивільного населення Луганщини та її боронців, передає «Вчасно». 

Після роботи в органі місцевого самоврядування Скорий займався підприємницькою діяльністю, згодом працював на посаді заступника директора на одній з місцевих шахт. У 2014 році зрадив Україні та здоровому глузду і перейшов на бік бойовиків, поповнивши ряди «народних міліціонерів». 

Зі слів глави псевдореспубліки, Скорий брав участь у захопленні як Лисичанська, так і Сєвєродонецька, Рубіжного, Попасної, Світлодарська та селища Миронівське. 

З 2015 року Скорий перебуває у розшуку за підозрою у створенні не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань. Перша обіцянка колишнього народного міліціонера символічна — прибрати з міста «мусор».

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev