Оперативна інформація станом на 18.00 26.11.2022 щодо російського вторгнення.

Російські окупанти на Луганщині "поповнилися" новими солдатами, зокрема після того, як російські війська відступили на Херсонщині, і частину військових росії передислокували на інші напрямки. Окупанти найближчими днями можуть атакувати у бік Зарічного та Лимана.

Селище Дробишеве на Донеччині ЗСУ повернули під свій контроль наприкінці вересня. Втікаючи, по собі окупанти традиційно залишили одні руїни. 

Російські війська атакували 5 населених пунктів Донеччини. Є поранені та загиблі мирні мешканці.

Російські загарбники перетворили мальовниче селище на півночі Донецької області в руїни.

Господарі лабрадора Зевса з Лиману не загинули, а рятувалися від війни в іншу область. Його з собою не взяли. Так домашній улюбленець, який колись жив у родині, став безхатнім.

Після того, як території звільняють від окупантів, мешканці звертаються до поліції з проханнями про допомогу. Злочини рашистів продовжують вражати. 

1 жовтня 2022 року українські військові звільнили Лиман на півночі Донеччини від російських окупантів. З моменту деокупації пройшло понад місяць, однак тут досі відчуваються жахіття, що принесли з собою російські солдати. Зруйнована інфраструктура, спаплюжені домівки місцевих жителів і скалічені долі тисяч українських сімей — це все, що залишили по собі рашисти.

Окупанти атакували 7 населених пунктів Донеччини. Є поранені та загиблі мирні мешканці.

Упродовж доби ворог завдав 21 удар по житлових районах та інфраструктурі Донеччини. Загинули цивільні мешканці, є травмовані.