26-річний молодший сержант Артур Шарудило, позивний Арчі, загинув 5 жовтня 2022 року біля села Степова Новоселівка на Харківщині.

Глядацькі оплески він свідомо обміняв на канонаду ворожої артилерії та танкові прильоти.

Узбіччя доріг на Сході всіяні знищеною бронетехнікою російських окупантів.

У свій 31 рік Віталій був повним кавалером Ордена Богдана Хмельницького — всі три ордени отримав прижиттєво. А звання Героя України отримав, на жаль, посмертно.

Артем Мураховський — громадський активіст та вуличний митець з Дніпра. Чоловік дуже любив рідне місто, багато встиг зробити прижиттєво для Дніпра та його людей. Але загинув, захищаючи Донеччину.

Військовослужбовець 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, старший лейтенант Роман Русник загинув, захищаючи Луганщину від російських загарбників.

Пройшовши усі гарячі точки фронту, Сергій Багулов загинув на Луганщині.

З 10 до 16 листопада до лікарень окупованої Горлівки з напрямку Майорська було доставлено близько 500 поранених військовослужбовців рф.

Сержант Олег Олесик загинув від осколкових поранень голови. Навесні 2022 року він тримав лінію фронту на Донеччині, біля Торецька — тоді росіяни були особливо агресивні.

На сватівському напрямі фронту загинув український військовослужбовець, громадський діяч зі Слов’янська Віталій Кіркач-Антоненко. У бійця залишилася вагітна дружина.