Інформаційний простір росії потерпає від нахабної брехні так званих «змі»: відповідно до їх риторики, на захоплених українських землях все процвітає. Проте періодично щось йде не так, і риторика російських пропагандистів кардинально розходиться: одні критикують росіян за розруху, інші доповідають про перемоги. І все це на одній території.

На Бахмутському напрямку в рашистів спостерігають збільшення живої сили. Це пов'язано з тим, що в окупантів зменшується перевага в артилерії. Зокрема, за словами політичних оглядачів, саме Бахмут стане тим напрямком, який цілком виснажить артилерійський потенціал росармії. 

За добу російські війська накрили вогнем 8 населених пунктів Донеччини. Є поранені цивільні мешканці.

Будинки, де колись мирно жили люди, стають 100% руїнами.

Отримали підозри ще дві колаборантки з Луганщини, які заради «посад» в окупаційних органах влади пішли на співпрацю з ворогом і заплямували себе зрадництвом.

Обстрілів зазнали 11 населених пунктів Донеччини, є постраждалі серед цивільного населення.

Окупаційні війська поцілили у мирні домівки, поранили цивільних мешканців. Ворожих атак зазнали 8 населених пунктів Донеччини.

Війська рф почали зводити фортифікаційні споруди поблизу Бахмута на Донеччині.

Запеклі бої за Волноваський район Донецької області почалися з перших днів повномасштабного вторгнення росії. Більшість населених пунктів району потрапили під окупацію, а їхні мешканці змушені були проходити процес так званої фільтрації. Місцеве населення впродовж весни і літа перевіряли на прихильність до української влади.

Двом колишнім українським чиновницям з Луганщини повідомлено про підозру у колабораційній діяльності.