Російські окупанти збираються 11 вересня провести "референдум" щодо анексії Донецької області.

Мешканці окупованих територій, які ще місяць тому розповідали «Вчасно» про низьку вартість продуктів харчування при відносно скупому асортименті та безлімітне паливо за 20 рублів за літр, констатують кардинальну зміну ситуації. 

У Маріуполі побувала делегація московського патріархату: місцевим попам наказали посилити пропаганду, якнайшвидше відновити церкви, а храм ПЦУ – знести або переробити під стандарти РПЦ.

Заслужений лікар України, генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Центр психічного здоров’я», Микола Овчаренко вже вдруге рятує свій медзаклад від війни, яку несе росія.

Гірська громада перебуває під повною окупацією. На околицях тривають локальні бої.

Юрій Березовський зі Старобільська пройшов три етапи фільтрації окупантів. Перший допит тривав сім годин. У цей час у Старобільську репресії проти цивільних набули нечуваних масштабів, тож чоловік разом з дівчиною вирішили поїхати з Луганщини.

Ті, кому вдається вирватися з окупованого росіянами Маріуполя, розповідають, що картинка росЗМІ про «покращення» життя у місті, зовсім не відповідає реальності.

Після повномасштабного вторгнення 24-го лютого певна частина території України стала окупованою російськими військами. Але частина Донецької та Луганської області перебувають у такому статусі із 2014 року, а місцеві терористи встановили свою незаконну владу у цих регіонах. Ми змогли поспілкуватись з мешканкою окупованого Алчевська та дізнатись про її  досвід проживання в окупації і послухати, що змінилось після початку великої війни.

Учора, 12 червня, на окупованих територіях України рашисти провели день росії — нібито з почестями, а де-факто — з покраденими машинами та перегнаними для кількості автівками з Чувашії. Масштабного святкування, про яке мріяли окупанти та путін, не вийшло — на площах окупованих міст зібралися всього кілька десятків «ждунів», які й стали живою масою «свята».

Мешканці новоокупованого Біловодська Луганської області нарікають на погіршення життя у селищі. Діляться — жити стає нестерпно, виїхати неможливо, жити дорого. Псевдовлада «лнр» тим часом рапортує про зниження рівня безробіття.