На тимчасово захопленій території Луганської області російські загарбники вимикають інтернет, аби завадити партизанам, і готуються до масового закриття шахт.

Головний символ Нового року для українців залишиться «на після перемоги». Більшість громад під час воєнних дій відмовляються від святкувань. А от у самопроголошених «лднр» святкувати збираються. Зокрема в містах, які піддались руйнуванням під час штурмів окупантами. 

Окупаційні гауляйтери «лнр» встановили тарифи на комунальні послуги у Сєвєродонецьку, Лисичанську та Кремінському районі. Тарифи введено в дію «вчорашнім» числом. Тобто автоматично всі мешканці окупованих міст стали боржниками. 

Отримали підозри ще дві колаборантки з Луганщини, які заради «посад» в окупаційних органах влади пішли на співпрацю з ворогом і заплямували себе зрадництвом.

У Маріуполі ситуація стабільно незмінна. Стає все холодніше, тому виживати мешканцям в окупованому місті стає важче. Температура повітря в домах навіть не сягає 10 градусів, при тому, що на вулиці вже –2°.

Мешканці міста, російські «воєнкори» та заїжджі публікують у соцмережах фото та відео зі зруйнованого населеного пункту. На світлинах — тотальна розруха серед якої створено осередки здирництва: крамниці із захмарними для містян цінами. 

Запеклі бої за Волноваський район Донецької області почалися з перших днів повномасштабного вторгнення росії. Більшість населених пунктів району потрапили під окупацію, а їхні мешканці змушені були проходити процес так званої фільтрації. Місцеве населення впродовж весни і літа перевіряли на прихильність до української влади.

Маріупольці діляться світлинами ситуації в місті. Будинки перетворюються на суцільні руїни та згарища. Відтак, так звані «медіа» загарбників приховують справжню ситуацію в місті та намагаються показувати лише ті частини міста, які встигли зремонтувати. 

Жителі окупованого міста констатують високі ціни на продукти харчування, недоступні ліки та розбитий асфальт і жаліються на небезпечні умови проживання. 

Щоб приховати наслідки своїх бомбардувань, у тимчасово окупованому Маріуполі росіяни почали зносити будинки в історичному центрі міста.