Донеччина долучилась до святкування Дня Гідності і Свободи, яке в Україні відзначають сьогодні, 21 листопада.

Школярі Покровська разом з бійцями АТО
Школярі Покровська разом з бійцями АТО
Учні прифронтового Покровська Донецької області зустрілись з воїнами АТО, які виборюють українську незалежність на фронті та познайомились з легендарним-танкістом, Героєм України Євгеном Межевікіним, повідомляє ІА «Вчасно».

Школярі покровської школи №2 розказали, що знають про День Гідності та Свободи і чим він є для них. Для багатьох це, в першу чергу, день пам’яті тих, хто віддав свої життя на Майдані і проливає кров зараз на фронті.

«Ми знаємо, що на Майдані були і люди з нашого міста, багато хто з наших місцевих юнаків пішов воювати, хтось був в полоні, хтось вже ніколи не повернеться, — говорить учениця 5 класу Ганна. — Ми всі маємо бути вдячні їм за наш спокій і за те, шо в нашому місті не точаться бойові дії».

Герой України Євген Межевікін

«Хочеться вірити, що революція у формі кровопролиття для нас вже пройшла, тепер наше завдання — не знехтувати шансом на гідне життя, - розповідає підполковник Збройних Сил України Євген Межевікін. - Я безмежно пишаюся нашою країною, тим, що захищаю її кольори, землю, людей. Пишаюсь нашими Збройними Силами. І як би не було важко, головне не здаватись. Вже відбулось багато змін, можливо, не стільки, як би нам хотілось, але вони є, і ми не маємо права опускати руки».

Євген разом з побратимами розказали школярам про службу в АТО і передали бойовий стяг маленьким патріотам Донеччини. Також від львівських волонтерів військові передали комікси про героїчних захисників Донецкьго аеропорту, як були створені на реальних історіях українських бійців.

Донечина, Покровськ, День гідності, Межевікін, діти

Додати коментар