На Донеччину прибув дванадцятий гуманітарний вантаж з Латвії, який був зібраний неурядовими організаціями Швеції та міністерством оборони, Збройними силами та громадянами Латвії, повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова ДонВЦА Олександр Куць.

На Донеччину прибув гуманітарний вантаж з Латвії / Фото: Олександр Куць
На Донеччину прибув гуманітарний вантаж з Латвії / Фото: Олександр Куць

За словами Олександра Куця, жителі Донеччини отримають текстиль, одяг і взуття для дорослих та дітей. Гуманітарний вантаж призначається для Слов'янська і Авдіївки.

«Вже шостий рік поспіль — від початку російської збройної агресії — збройники Латвії надають допомогу населенню, що потерпає від війни, і дітям військовослужбовців ЗСУ, які боронять нашу землю та Європу від просування агресивного руського міра, — заявив Олександр Куць. — Але головне для нас — моральна підтримка європейських друзів нашої боротьби за незалежність і територіальну цілісність української держави».

Також голова Донеччини повідомив, що під час нинішнього візиту Головний капелан Збройних сил Латвії Елмарс Плявіньш проведе семінари з професійної підготовки для капеланів Нацгвардії України та поспілкується з особовим складом Збройних сил України.

Куць, Донеччина, вантаж, Латвія

Додати коментар