Маріупольська спортсменка стала чемпіонкою світу з плавання

У Лондоні спортсменка з Маріуполя Донецької області стала чемпіонкою світу з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями.

Маріупольська спортсменка стала чемпіонкою світу з плавання / фото: пресслужба Маріупольської міської ради

Маріупольська спортсменка Ярина Матло стала чемпіонкою світу з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями, повідомляє пресслужба міської ради Маріуполя.

У змаганнях взяли участь близько 600 спортсменів з 60 країн світу. Світова першість проходила в Лондоні.

ЧИТАЙТЕ: Гімнасти з Донеччини вибороли три нагороди Кубку світу

Маріупольська спортсменка не брала участі в фінальному запливі, але успішно виступила в кваліфікаційному раунді і допомогла збірній України потрапити до вісімки найсильніших.

Зазначається, що у передостанній день змагань збірна України виграла змішану естафету 4×100 метрів вільним стилем серед спортсменів з вадами зору. На шляху до золотих медалей українські паралімпійці встановили новий світовий рекорд.

Вони подолали дистанцію запливу за 3: 51.85 і майже на три секунди перевершили власне досягнення річної давності.