У Донецькій області затвердили порядок надання та використання субвенції у 2019 році на придбання автомобілів та житла для багатодітних сімей.

На Донеччині затвердили порядок використання субвенції на придбання житла та автомобілів для багатодітних сімей / фото з відкритих джерел
На Донеччині затвердили порядок використання субвенції на придбання житла та автомобілів для багатодітних сімей / фото з відкритих джерел

Порядком було затверджено надання субвенції з обласного бюджету, а саме бюджетам міст, районів, об'єднаних територіальних громад (ОТГ), повідомляє пресслужба Донецької ОДА.

Гроші повинні направлятися в адресні виплати на придбання транспорту для багатодітних сімей. А також — житла.

ЧИТАЙТЕ: ІНСТРУКЦІЯ. Як жителям Донбасу отримати компенсацію за зруйноване в ході війни житло

Зокрема, у рамках порядку було рекомендовано виконавчим органам міських рад, ОТГ, РДА та ВЦА розглянути питання щодо передбачення у відповідних місцевих бюджетах коштів на співфінансування заходів із придбання житла та здійснення адресних виплат на придбання автомобілів для багатодітних сімей у розмірі не менше 50% вартості житла та 50% вартості автомобіля, пов’язаних з оформленням права комунальної власності на житло та сплатою обов’язкових платежів.

Також виконавчим органам рекомендовано придбання відповідно до законодавства житла та автомобілів для багатодітних сімей за рахунок субвенції.

Контроль щодо виконання розпорядження було покладено на заступника голови Донецької ОДА Вадима Філашкіна.

Новини Донбасу, субвенція, ДонОДА, Донеччина, багатодітні сім'ї

Додати коментар