Донецький «Шахтар» залишив Лігу чемпіонів

Італійська «Аталанта» вибила донецький «Шахтар» із розіграшу Ліги чемпіонів.

Донецький «Шахтар» програв італійській «Аталанті» в матчі заключного шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів-2019/20. Протистояння в Харкові на ОСК «Металіст» завершився з рахунком 0:3.

«Гірники» забили на 15 хвилині гри, але арбітри зафіксували офсайд у Тете в момент передачі від Тайсона. Віктор Коваленко пізніше добивав, але в той момент лайнсмен вже підняв прапорець.

Рахунок відкрила «Аталанта» в другому таймі. Суддя спершу перевіряв момент на наявність офсайду через систему відеоповторів VAR, і в підсумку гол зарахований.

Донеччани догравали матч у меншості. Додо отримав другу жовту за неспортивну поведінку. І за кілька хвилин італійці забили другий гол. Крапку в матчі італійці поставили на четвертій компенсованій хвилині.

Таким чином, «Шахтар» вилетів з головного клубного турніру і продовжить участь у Лізі Європи. «Аталанта» виходить в плей-офф Ліги чемпіонів, будучи на останньому місці за тур до фінішу.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="ru" dir="ltr">Уступаем 0:3 в Харькове. В 2020 году продолжим выступления в плей-офф Лиги Европы.<br><br>⚒ Спасибо за вашу поддержку! ?? <a href="https://twitter.com/hashtag/%D0%A8%D0%B0%D1%85%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%90%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#ШахтерАталанта</a> <a href="https://t.co/CXvLcWhJLS">https://t.co/CXvLcWhJLS</a> <a href="https://t.co/e8TeWf9HuU">pic.twitter.com/e8TeWf9HuU</a></p>&mdash; ⚒FC SHAKHTAR DONETSK (@FCShakhtar) <a href="https://twitter.com/FCShakhtar/status/1204851440172355585?ref_src=twsrc%5Etfw">December 11, 2019</a></blockquote>