25 листопада збройні формування Російської Федерації та її найманці тричі порушили домовленості режиму тиші на Донбасі.

Так, пострілами з гранатометів різних систем противник намагався спровокувати наших воїнів на ділянці у передмісті Авдіївки. Стрілецьку зброю та ручний протитанковий гранатомет російсько-окупаційні війська застосували неподалік Водяного, передає штаб ООС.
Окрім того, з боку тимчасово окупованої Ужівки у напрямку Водяного ворог здійснив дистанційне мінування позицій наших військ, використавши заборонені міни ПОМ-2.
Про порушення режиму припинення вогню та використання збройними формуваннями Російської Федерації заборонених мін через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ.
Бойових втрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил не було.
Від початку поточної доби, 26 листопада, порушень досягнутих мирних домовленостей не зафіксовано.