Мобілізований з рф розповів, як російські танкісти воюють після двох днів навчань — їх «гарматним м'ясом» кидають на Донеччину.

Ілюстративне фото: Reuters
Ілюстративне фото: Reuters

Командування російських окупаційних військ новоприбулих за мобілізацією військовослужбовців без підготовки направляє на доукомплектування підрозділів, що зазнали втрат, безпосередньо на лінію зіткнення. Про це повідомляє група «Інформаційний спротив». 

Так розповіддю поділився Андрій із Санкт-Петербурга, якого, за інформацією ІС, відправили воювати в Слов’янський район Донецької області. Розповідає, що 80 мобілізованих з Липецька буквально вчора привезли одразу із військкомату та направили у піхоту на передову без підготовки.

«По дорозі за 7 км від передової «командос» розстріляли усі видані їм гранати», — йдеться у повідомленні.

Зокрема, мобілізовані окупанти настільки «зелені», що один із танкістів після дводенних навчань посвітив ліхтариком в бік блокпоста, після чого їхні чотири танки були обстріляні. 

В українському Генштабі також повідомляли, що відсутність належної підготовки значно впливає на зниження рівня морально-психологічного стану військовослужбовців противника та якість виконання ними обов’язків.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

Новини Донбасу, Словянськ, війна, мобілізовані, росія