20 років назавжди: захисник з Луганщини Вадим Нечепорук загинув у боях за Донеччину

Солдат Вадим Нечепорук загинув 8 березня 2022 року під час ворожого артилерійського обстрілу під Волновахою на Донеччині. Захиснику було 20 років.

Захисник з Луганщини Вадим Нечепорук загинув у боях за Донеччину

Вадим народився у селі Красне Поле Луганської області. Закінчив Сєвєродонецьке вище професійне училище №24 та здобув фах механіка. Захоплювався транспортом і його ремонтом, розповідає Меморіал героїв.

Під час повномасштабної війни хлопець захищав Україну та рідний Донбас у лавах 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха. Був стрільцем – помічником гранатометника.

«Мій брат був позитивною, світлою людиною. Мав великі мрії на життя, які хотів після служби втілити. Його загибель стала для всіх несподіванкою. У пам'яті тих, хто його знав, він залишиться назавжди живим і з приємними спогадами», – розповіла рідна сестра загиблого Тетяна.

У Вадима залишилися бабуся і сестра.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev