60 шкіл Донеччини та Луганщини візьмуть участь в «Освітньому марафоні» / фото: Фейсбук сторінка "Освітній марафон"
«Освітній марафон» — це проєкт, спрямований розвинути освітнє середовище Нової української школи. Використовуючи найкращі практики вітчизняних та закордонних спеціалістів-реформаторів, команда «Освітнього марафону» планує допомогти керівникам шкіл та вчителям підвищити конкурентоздатність навчального закладу, мотивувати вчителів до взаємодії із учнями, а також підсилити партнерство з батьками і громадою, передає ІА «Вчасно».
У проєкті беруть участь 60 шкіл Донеччини та Луганщини.
ЧИТАЙТЕ: Освітяни Донеччини можуть позмагатись за звання найкращого вчителя України
Протягом навчального року команди освітян Донбасу будуть розробляти Концепції і Стратегії розвитку школи під менторством відібраних експертів.
Програма проєкту передбачає лекції та тренінги, а також зустрічі з представниками МОН, профільних громадських організацій, нетворкінгові заходи.
Перша конференція-інтенсив для вчителів Донеччини та Луганщини відбувається вже на початку грудня в Києві.
На фінальній зустрічі команди презентуються готові стратегії розвитку школи. Команди, які підготували найкращі стратегії, отримують сертифікати та можливість взяти участь у конкурсі на отримання грантів на реалізацію розроблених стратегій. Також фіналістам буде запропоновано подальшу менторську діяльність і співпрацю із закладами освіти регіону.
«Освітній марафон» реалізується БО «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) Агентства США міжнародного розвитку (USAID).
«По завершенню проєкту учасники/ці будуть краще розуміти зміст реформи НУШ, її цінності та способи впровадження в конкретних школах, — зазначає керівник Фундації соціальних інновацій „З країни в Україну“ Денис Блощинський. — Також планується розробити 30 грантових проєктних заявок для впровадження освітніх стратегій, а ще створити онлайн-платформу для освітянської спільноти і партнерської роботи».
Слідкувати за перебігом проєкту можна за допомогою Фейсбук сторінки «Освітнього марафону» за посиланням: https://www.facebook.com/osvmarathon/.