Буде алгоритм: на Донеччині відслідковуватимуть, куди евакуюється кожен житель

Наразі в регіоні залишається близько 350 тисяч жителів. Щоб витримати осінньо-зимовий період, потрібно аби виїхало більше людей.

Фото: Укрзалізниця

Кожна громада області незабаром матиме інформацію про те, куди виїхали її жителі. Про це в ефірі національного марафону повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

«На початок осені, — у серпні в кожної громади буде чіткий алгоритм. Не просто люди будуть казати: «Нас вивозять невідомо куди». Кожна громада буде розуміти по кожній людині, куди вона їде та евакуюється. Це не є популярне рішення, але дієве та цілком обґрунтоване. Щоб ми вистояли та перемогли ворога», — повідомив він.

Раніше очільник області повідомляв, що правоохоронці перевірятимуть мешканців Донецької області, які відмовляються евакуюватися. Можливо, серед них є ті, хто лояльно ставиться до ворога.

Сьогодні вранці начальник Слов’янської МВА Вадим Лях наочно показав, як евакуація рятує життя. Так, через ворожий удар 23 липня в місті постраждали декілька багатоповерхівок на вулиці Торській.

«На щастя, у цьому багатоповерховому будинку вже майже ніхто не жив. Можна лише уявити кількість жертв, якби люди не евакуювалися, — зазначив очільник громади. — Евакуація справді рятує».

В області наразі немає газу, перебої з водо- та електропостачанням. В зимовий період ці системи можуть просто не витримати навантаження.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev