Чиновники, освітянка та медик: нові обличчя колаборантів з Маріуполя, що працюють на ворога

Перелік колаборантів у Маріуполі поповнився новими прізвищами.

Фото з телеграм-каналу Андрющенко Time

Маріупольці повідомляють про своїх земляків, котрі зрадили Україну, рідне місто і пристали до загарбників, через чат-бот, який створили при міськраді, повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Серед нових прізвищ, про які стало відомо — місцеві держслужбовці, освітяни, медики. Ті, чия робота до цього була як раз представляти державу Україна, просувати її ідеї та цінності. Але з приходом окупантів, погляди та дії цих людей змінилися на зовсім протилежні.

Євсєєв Олександр Сергійович та його дружина  Євсєєва Наталія Вікторівна — сімейний підряд колаборантів. Чоловік — раніше працював керівником відділу Держгеокадастру Нікольського району. Але згодом перейшов на роботу до ворога і вже керує держгеокадастром окупаційної влади в Нікольському. Його дружина, власниця фірми “Центр експертно-геодезичного забезпечення” самостійно передала окупантам всі наявні дані про власників земельних ділянок та інші геодезичні данні по Маріупольському району.

Голубков Сергій Петрович — колишній начальник відділу у справах сім'ї та молоді в Маріупольської міськради. Самостійно перейшов на бік ворога та працює керівником УТСЗН окупаційної адміністрації.

Москаленко Ірина Іванівна — директорка школи номер 4. Самостійно перейшла на бік окупантів, змагається за керівництво однієї з «нових» шкіл. Вербує вчителів погрозами. 

Клименкова Наталія Володимирівна — колишній лікар – пульмонолог в лікарні №9. Самостійно перейшла на сторону ворога. За власною ініціативою очолила лікарню №2 (інтенсивної терапії) – основну лікарню Маріуполя на зараз, що лікує окупантів. 

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!  

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev