Підприємці, які візьмуть участь у проєкті, отримають серію онлайн-тренінгів, зустрічі з експертами та компетентні поради щодо впровадження та розвитку власної справи.
Підприємці, які візьмуть участь у проєктів отримають серія онлайн-тренінгів щодо впровадження та розвитку власної справи/ Ілюстративне фото
Бізнес Донеччини запрошують узяти участь у проєкті «EntreComp+ - підприємницькі компетенції, які дозволяють бізнесу розширити рамки».
Ініціативу реалізують Торгово-промислова палата України, Донецька і Запорізька ТПП в рамках проєкту «Зміцнення членських бізнес-об'єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні у співпраці з Міністерством економіки України й за підтримки Швейцарії.
Як зазначають організатори проєкту, рамка підприємницьких компетенцій EntreComp+ - це документ, адаптований під глобальні виклики та технологічні тренди малого й середнього бізнесу в Україні. Він допомагає наблизити умови та принципи роботи українських підприємців до стандартів Європейського Союзу.
Торгово-промислова палата здійснює супровід бізнесу в питаннях адаптації до вимог ринків ЄС. Експерти допомагають у питаннях підготовки технічних файлів, доведенні відповідності продукції стандартам і технічним регламентам ЄС, розробці індивідуальних маркетингових, експортних стратегій.
У рамках проєкту для бізнесу заплановані навчальні вебінари від провідних експертів та мотивуючі кейси успішних компаній.
Рамка EntreComp+ базується на трьох основних сферах:
— ідеї та можливості - фокус на розвитку креативного мислення та генерації новаторських ідей;
— ресурси — навички пошуку, консолідації та ефективного управління ресурсами від фінансів до людей і нових технічних можливостей;
— діяльність — ініціативність та підприємливість, бізнес-планування.
Під час спеціальних заходів передбачені:
1. Серія онлайн-тренінгів для ММСБ з розвитку підприємливості, ключових підприємницьких компетенцій та знань та навичок з актуальних питань ведення бізнесу.
Основні тематичні напрями: прогнозування, критичне мислення та креативність, формування бізнес-моделей, лідерство, цифровізація бізнесу.
2. Онлайн-зустрічі, присвячені досвіду втілення практичних інструментів рамки підприємницьких компетенцій на прикладі реальних кейсів.
3. Серія публікацій з практичними кейсами щодо впровадження основних інструментів: технологічних ресурсів, фінансово-економічної грамотності, переконанню і співробітництву, залученню ресурсів, боротьбі з невизначеністю.
Участь у всіх заходах є безкоштовною за умови попередньої реєстрації: +38-(067)-233−76−15, +38-(044)-584−28−24
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!